شبکه صدا و تصویر فلسفی با تامین و ارائه جدیدترین تجهیزات صوتی و تصویری ویژه منازل، باغ و ویلا، و فضای کاری (فضاهای داخلی و خارجی ) مطلوب ترین کیفیت صدا را به مخاطب خود هدیه میدهد.

با توجه به دکوراسیون و نقشه ساختمان انواع بلندگوهای سقفی، ساندبار، صوت دالبی سراند و دالبی اتموس و اسپیکرهای پرتابل را تامین کرده و به بهترین نحو در فضای مسکونی/کاری/باغ اجرا میکنیم. همچنین، درصورت درخواست شما امکان اجرای تصویر، شامل پروژکتور و پرده نمایش، و نور را نیز داریم. جهت بررسی دقیقتر و در نتیجه انتخاب حرفه ای این موضوع پیشنهاد میدهیم سه فیلم زیر را مشاهده کنید:

مجموعه فلسفی با کسب نمایندگی برند معتبر JBL و HARMAN KARDON و تامین اسپیکرهای یاماها و همچنین پکیج های  صوتی Q Acoustics (کیو-آکوستیک) با جدیت در حوزه سینمای خانگی و اسپیکرهای پرتابل فعالیت خود را شروع کرده و در این زمینه به روزترین تجهیزات صوتی را ارائه میدهد. همچنین، در مورد فضای خارجی همچون باغ یا ویلا نیز تجهیزات صوتی مخصوص فضای باز (مانند اسپیکرهای طرح سنگ) را ارائه داده و در صورت نیاز متقاضی اسپیکرهای پرتابل با پوشش دهی صوتی بالا را نیز تامین میکنیم.

بنابراین، ابتدا مکان مورد نظر توسط کارشناس مربوطه بازدید میشود؛ سپس با توجه به نیاز و خواسته ی متقاضی، متراژ محیط، دکور و ... طرح اولیه تهیه شده و جانمایی بلندگوها انجام میشود. در مرحله بعد، سیستم صوتی مناسب با آن مکان  تعیین شده و به استحضار متقاضی میرسد. پس از بررسی دو جانبه و تبادل نظر در این رابطه، تصمیم و توافق نهایی گرفته شده و قرارداد همکاری منعقد میشود.

نه تنها مرحله تجهیز بلکه پس از آن یعنی خدمات پس از فروش را نیز تضمین میدهیم. کارنامه کاری ما اعتبار و افتخار ماست. با ما تماس بگیرید.

با شما هستیم در تمام مراحل مشاوره، طراحی، تجهیز