شبکه صدا و تصویر فلسفی مفتخر به ارائه عالی­ترین خدمات در زمینه تجهیزات سالن های آمفی تئاتر و سینما میباشد؛ تجهیزات سینما و آمفی­ تئاتر شامل: صوت، تصویر، نور، دکوراسیون، آکوستیک و سیستم تهویه

سالن آمفی ­تئاتر ممکن است صرفا کاربرد سخنرانی داشته باشد یا بنابر درخواست متقاضی هدف پخش فیلم هم برای آن در نظر گرفته شده باشد بنابراین میتوان دو سیستم صوت سخنرانی و صوت سینمایی را در آن سالن اجرا کرد (سالن آمفی­ تئاتر-تجهیز صفر تا صد). اما سالنی که صرفا جهت پخش فیلم ساخته شده باشد، یعنی سالن سینمایی، علاوه بر صوت سینمایی نیاز به دکوراسیون و آکوستیک سازی مختص خود را دارد. در نظر داشته باشید سالن سینما را میتوان در منزل هم راه­اندازی کرد؛ به این منظور حداقل یک فضای 15 متری کافیست. برای اطلاعات تکمیلی این موضوع پیشنهاد میدهیم به فیلم سینما-صفر تا صد رجوع کنید.

در این راستا، مجموعه فلسفی با به کار گیری امکانات خود و همکاری متخصصین این حوزه خدمات صفر تا صد تجهیز سالن سینما و آمفی تئاتر را ارائه میدهد. ابتدا سالن مورد نظر توسط کارشناس مربوطه بازدید میشود؛ سپس با در نظر گرفتن نیاز و خواسته ی متقاضی و با توجه به موارد ذکرشده در مورد سالن نقشه ی اولیه تهیه شده و جانمایی سیستم تجهیزات انجام میشود. سپس، سیستم مناسب با سالن تعیین شده و به استحضار متقاضی میرسد. پس از بررسی دو جانبه و تبادل نظر در این رابطه، تصمیم و توافق نهایی گرفته شده و قرارداد همکاری منعقد میشود.

نه تنها مرحله تجهیز بلکه پس از آن یعنی خدمات پس از فروش را نیز تضمین میدهیم. در این راستا کارنامه پربار و چشمگیری از خود به جا  گذاشته ایم چرا که عمده فعالیت ما در این حوزه مربوط به تجهیز سالن آمفی تئاتر اماکن دولتی و سالن سینمای خانگی و شهری میباشد. کارنامه کاری ما اعتبار و افتخار ماست.

با شما هستیم در تمام مراحل مشاوره، طراحی، تجهیز